با استفاده از اين برنامه مي توانيد کنترل کامل بر روي گوشي هاي سوني اريکسون داشته باشيد و آنها را مديريت کنيد. مي توانيد با اين برنامه بين گوشي و کامپيوتر فايل انتقال دهيد. مي توانيد با آن بر روي گوشي برنامه هاي متناسب با ان را نصب کنيد. اين برنامه از اتصال به هر نحوي مانند بلوتوث و اينفرارد و کابل پشتيباني مي کند. البته در اتصال از طريق اينفرارد نمي توانيد با گوشيهاي زير فايل منتقل کنيد: T610, T610NZ, T616, T618, T630, T628, T637, Z600 and Z608 . اين برنامه در ويندوزهاي Me و 2000 و XP SP2 نصب مي شود. برنامه اي هم براي ويرايش عکس در اين برنامه گنجانده شده است
 
 
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/30 و ساعت 8:1 قبل از ظهر |
  اين هم يک قرآن تحت جاوا و با فرمت Jar که مي توانيد آن را بر روي کليه گوشي هايي که از جاوا پشتيباني مي کنند نصب کنيد. اين قرآن داراي فهرست سوره ها بوده و فونت يا خط آن بسيار واضح و درشت و قابل خواندن است. همچنين امکان علامت گذاري (Bookmark) بر روي متن وجود دارد. محيط برنامه هم بسيار ساده است و کليدهاي مناسبي براي انجام عمليات و کار با برنامه در نظر گرفته شده است. فايل JAD هم اضافه شده است که بتوانيد آن را بر روي گوشي هاي سامسونگ و موتورولا نيز نصب کنيد.
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/28 و ساعت 7:10 قبل از ظهر |
     ازمعروفترين و جزء ۱۰ يوتيليتي برتر دنيا با محيطي ساده وكاربردي آسان وقدرتمند جهت بهينه سازي سيستم . امكان تصحيح ۲۰۰ خطاي ويندوز وسازگاري كامل بانسخه هاي سيستم عامل ميكروسافت حتي ويندوز ويستا. اين نسخه از برنامه علاوه بر امكانات گذشته مجهز به توانايي جديدي به نام ديسك اديتور نيز گرديده كه ميتواند خطاهاي منطقي ديسك سخت را برطرف نمايد. بالابردن سرعت سيستم ‏‏‏ - پاك كردن فايلها بصورت غير قابل بازيافت - دستكاري در ساختار ديداري سيستم عامل - دانلود و طراحي و قراردادن تصاوير دلخواه در بوت اسكرين - تنظيم وپاكسازي رجيستري از خطاها و وروديهاي اضافي و غير ضروري - پاكسازي سطح ديسك سخت از فايلهاي پراكنده و بيهوده و ... از قابليتهاي مهم اين نرم افزار ميباشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/26 و ساعت 6:42 قبل از ظهر |
 با استفاده از اين برنامه مي توانيد محل يک IP يا سايت را بر روي کره زمين به صورت تصويري ردگيري و مکان يابي کنيد. همچنين مي توانيد مسير دسترسي به يک سايت يا سرور يا يک شخص را به صورت تصويري و هم به صورت شماره IP به همراه شرکت يا ISP دارنده آن IP ببينيد. اين برنامه براي کار نياز به موتور جاوا دارد که بايد برنامه Java Runtime Environment v5.0 Update 7  را بر روي سيستم نصب داشته باشيد. از نمونه هاي مشابه اين برنامه موارد بسيار کمي وجود دارد که باز هم قدرت و دقت اين برنامه را ندارند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/22 و ساعت 6:44 قبل از ظهر |
 بازهم آسیب پذیری امنیتی خطرناک ازنوع سرریزبافر در اینترنت اکسپلورر که به هکرها اجازه اجرا کردن دستورات مخرب خود را با ایجاد صفحه ای ساختگی بر روی سیستم قربانی میدهد. نسخه های آسیب پذیر عبارتند از :
اینترنت اکسپلورر۶  ( همه ویرایشها )
اینترنت اکسپلورر۷
ویندوز۲۰۰۰ سرور ( همه پکها )
ویندوز ۲۰۰۳ سرور ( همه پکها )
ویندوز ایکس پی ( همه پکها )
میکروسافت نیز برای اصلاح این حفره امنیتی اصلاحیه ای منتشر کرده که توصیه میشود بسته نوع سیستم عامل ویندوز و مرورگر آنرا نصب نمایید.
 
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/19 و ساعت 11:15 قبل از ظهر |
  این نسخه جدیدترین ویرایش از مرورگر اوانت میباشد که نسبت به نسخه های قبلی پیشرفت خوبی داشته است .قابليت پشتيباني از زبان فارسي و منوي فارسي از مهمترين مزاياي اين نرم افزار ميباشد. خودم شخصا پس از استفاده از اين نرم افزار مروگر ميكروسافت را كنار گذاشته و اين مرورگر را بعنوان مرورگراصلي استفاده مينمايم . نسخه هاي اين نرم افزار رايگان بوده و بعنوان رقيبي جدي براي مرورگرهاي ديگر تلقي ميشود.
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/19 و ساعت 10:44 قبل از ظهر |
   با استفاده از اين برنامه مي توانيد تصاوير واقعي ضبط شده از کره زمين را با قابليت بزرگ سازي بسيار زياد مشاهده کنيد. اين نسخه آزمايشي و Beta نيست و اولين نسخه نهايي از ورژن 4 اين برنامه مي باشد. در اين نسخه که رايگان است نيازي به استفاده از کرک و ... نداريد. توجه داشته باشد که قابليت زوم اين برنامه در همه جا يکسان نيست ولي در شهري مانند تهران مي توانيد به راحتي پشت بام خانه خود را ببينيد. تصاوير مرتبا در سرور گوگل به روز مي شود. براي استفاده از اين برنامه بايد به اينترنت متصل شده و برنامه را اجرا کنيد.
 
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/19 و ساعت 7:13 قبل از ظهر |
  با استفاده از اين برنامه مي توانيد جستجوي فايلها را در ويندوز بهينه و سريع کنيد. اين برنامه در زمانهاي بيکار سيستم اطلاعات جديد وارد شده به هارد را قهرست مي کند و با اين کار مي توانيد خيلي سريع به اطلاعات هارد دسترسي پيدا کرده و در آنها جستجو کنيد. همچنين مي توانيد اطلاعات با موضوع و فرمت خاص مثلا اسناد يا فيلمها را مورد جستجو قرار دهيد. اين برنامه متعلق به مايکروسافت مي باشد. امکان Index‌ اين برنامه سرعت جستجوي آن را در بالاترين سرعت ممکن قرار مي دهد. اين نسخه از برنامه مخصوص ويندوز XP SP2 مي باشد.
 
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/19 و ساعت 7:7 قبل از ظهر |
  بازهم ویروس یاب ایمن واین دفعه نسخه ارائه شده در تاریخ ۳/۱۱/۱۳۸۵
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/17 و ساعت 7:8 قبل از ظهر |
  با استفاده از اين برنامه مي توانيد وضعيت سلامت هارد ديسک خود را بررسي کرده و دما و عملکرد کلي آن را مشاهده کنيد. با اين کار مي توانيد از سوختن هارد و از دست رفتن اطلاعات قبل از تمام شدن عمر هارد جلوگيري کنيد. در اين نسخه از برنامه مي توانيد وضيع کامل دو هارد را هم با يکديگر مشاهده کنيد. مي توانيد وضعيتي بين سرعت و صداي هارد را هم تنظيم کنيد. مثلا اگر از صداي هارد خود خسته شده ايد مي توانيد کاري کنيد که صدايش کاهش يابد ولي سرعت کار آن نيز کم مي شود. حالت ميانه اي هم بين سرعت و صداي هارد وجود دارد. همچنين مي توانيد ميزان فضاي پر پارتيشنها را ديده و اگر هشداري داده شد به آن رسيدگي کنيد.
 
 
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/16 و ساعت 6:57 قبل از ظهر |
با استفاده از اين برنامه مي توانيد براي CD هاي خود Autorun هاي بسيار زيبايي درست کنيد. اين برنامه رابط کاربري بسيار ساده و رواني دارد و براي کار با آن نياز به هيچ آموزشي نخواهيد داشت. همچنين مي توانيد از الگوهاي آماده آن براي درست کردن منوهاي مختلف براي برنامه ها و CD هاي خود استفاده کنيد. اين برنامه يک برنامه کامل براي ساخت CD‌هاي چند رسانه اي (مالتي مديا) مي باشد. اين CD ها مي توانند محتوي عکس، فيلم، صوت، متن و ... باشند. از يک کاربر ساده تا حرفه اي مي تواند با اين برنامه کار کند. 
 
 
 
 
 
 
  سريال براي نصب:
       SN: AM6-XX289-JRM84-BV9SL-4V0C2
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/13 و ساعت 7:45 قبل از ظهر |
با استفاده از اين نرم افزار فايروال مي توانيد ورودي و خروجي هاي ويندوز را در هنگام کار با اينترنت زير نظر داشته باشيد. اين برنامه کليه پورتهاي ارتباطي را کنترل مي کند. از امکانات ديگر اين برنامه تميز کردن اثرات کار با اينترنت در ويندوز است. فايهاي دلخواهد شما را بدون امکان بازيابي پاک مي کند. پروسه ها و برنامه هاي ويندوز را زير نظر دارد. سرعت اينترنت شما را به واسطه جلوگيري از دسترسي برنامه هاي مزاحم از داخل به خارج و برعکس افزايش مي دهد. در صورت استفاده از برنامه هاي مديريت ايميل با نامه هاي اسپم مبازره مي کند و ....
 
 
 
  سريال:
       SN: ASFPA3-7765CA-4D77F7
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/13 و ساعت 7:29 قبل از ظهر |
  اين هم يک محافظ صفحه نمايش ديگر که متعلق به سايت 3Planesoft میباشد. براي ديدن اين اسکرين سيور بايد کارت گرافيک شما امکان پخش تصاوير سه بعدي را داشته باشد و در واقع از Direct3D پشتيباني کند که البته اکثر کارتهاي گرافيک امروزي اين امکان را دارند. 
 
 
 
 
  سريال:
Name: Lii Kuri
Serial: 01UHH60-1VJ4YDN-0RIILW9-0RB9RI5-1KPZQZQ-02MHFVX
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/12 و ساعت 7:50 قبل از ظهر |
  اين هم يک Theme (تم) زيبا براي ويندوز XP . اين تم در واقع تم ويندوز Media Center 2005 مي باشد که مي تواند ظاهر ويندوز XP را شبيه به ويندوز Media Center کند. اين تم را در مسير پيشفرض يعني C:\WINDOWS نصب کنيد. بعد از نصب از قسمت Theme گزينهRoyale را انتخاب کنيد.
 
 
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/12 و ساعت 7:45 قبل از ظهر |
  از اين درايور براي نصب کارتهاي گرافيک از هر مارکي با چيپستهاي زير مي توانيد استفاده کنيد: Radeon X1950 series - Radeon X1900 series - Radeon X1800 series - Radeon X1600 series - Radeon X1300 series - Radeon X850 series - Radeon X800 series - Radeon X700 series - Radeon X600 series - Radeon X550 series - Radeon X300 series - Radeon 9800 series - Radeon 9700 series - Radeon 9600 series - Radeon 9500 series. اين درايور مخصوص ويندوز XP مي باشد
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/12 و ساعت 7:42 قبل از ظهر |
   
با استفاده از اين برنامه مي توانيد يک فونت جديد براي خود بسازيد. همچنين مي توانيد فونتهاي از نوع TrueType را ويرايش کنيد. مي توانيد يک فونت با نام خود بسازيد و آن را پخش کنيد تا معروف شويد. البته اين کار خيلي هم ساده نيست چون بايد تمام حروف و حالات آنها را طراحي کنيد. شما مي توانيد دستخط خود را اسکن کرده و از آن فونت بسازيد و با اين کار با دستخط خود با استفاده از فونتي که ساخته ايد يک متن را در کامپيوتر بنويسيد
 
 
 
 
 
 
 
     
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/12 و ساعت 7:39 قبل از ظهر |
با استفاده از اين برنامه منحصر بفرد مي توانيد در زمان اتصال به اينترنت از تماسهايي که با شما برقرار مي شود اطلاع پيدا کنيد. براي کار با اين برنامه مودم شما بايد حتما از استاندارد V.92 پشتيباني کند. در اين صورت معمولا امکان Caller ID و Call Waiting را خواهيد داشت و اين برنامه مي تواند با به کار گيري اين امکانات کار خود را انجام دهد. براي استفاده از خاصيت Call Waiting يا انتظار مکالمه اين برنامه علاوه بر پشتيباني مودم بايد اين سرويس که رايگان هم مي باشد از طرف مخابرات براي شماره تلفن شما فعال شده باشد. در تب Dial-up اين برنامه مي توانيد هماهنگي آن را با مودم خود تست کنيد.
 
 
 
 
 
از برنامه به طور کامل خارج شويد. پس از کپي کردن کرک در محل نصب برنامه فايل Register.reg را اجرا کنيد
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/01 و ساعت 7:8 قبل از ظهر |
  با اين نرم‌افزار مي‌توانيد در دسکتاپ خود يک گلدان واقعي داشته باشيد. شما بايد از اين گلدان مراقبت کنيد تا پرورش يابد. گلدانهاي زيبا از گلهاي مختلفي همچون، كاكتوس، ازاليا، شيپوري، گل آفتابگردان و … در اين نرم‌افزار موجود است که مي توانيد به تناسب سليقه‌تان انتخاب کنيد
 
 
 
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/01 و ساعت 6:56 قبل از ظهر |
 
 
فرا رسیدن ایام سوگواری امام حسین (ع) را به همه عاشقان آنحضرت تسلیت میگوییم.
 
 
+ نوشته شده توسط امير در 85/11/01 و ساعت 6:50 قبل از ظهر |


Powered By
BLOGFA.COM